PACZKOMAT

Szanowni Klienci informujemy, że na parkingu przed budynkiem został uruchomiony dla Państwa  z paczkomat InPost.

Zachęcamy do współpracy !!!

ROZWIJAMY SIĘ DLA WAS!

Z radością oznajmiamy, że w Pasażu 24 h został zamontowany bankomat Planet Cash. Znajduje się przy jednym z wiatrołapów, obok Optyka.

POWIĘKSZYLIŚMY PARKING!

W dniu 06.08.2018 r. zakończyły się prace budowlane na parkingu . Tym samym z dniem dzisiejszym oddajemy go do użytku naszych Klientów.

Wspomnienia z 15-lecia Spółki „Pasaż Śródmiejski 24h” Sp. z o.o.

Pasaż Śródmiejski 24h spółka z ograniczoną odpowiedzialnością powstała w 2003 roku.

Kapitał zakładowy spółki wynosi 1.000.000,00 złotych.

Zarządzamy budynkiem wielkopowierzchniowym przy ul. Harcerskiej 2a w Jastrzębiu Zdroju, który usytuowany jest w ścisłym centrum w pobliżu głównej arterii miasta Al. Józefa Piłsudskiego, w sąsiedztwie Urzędu Miasta, targowiska miejskiego, dworca PKS oraz centrów handlowych. Lokalizacja obiektu gwarantuje komfortowy dojazd zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji publicznej.

Na powierzchni blisko 2500 m kw. znajduje się 51 lokali użytkowych o zróżnicowanym metrażu, mieszczących różnego rodzaju usługi i handel. Do dyspozycji klientów udostepniony jest parking o pow. 2000 m kw. na ponad 80 miejsc parkingowych.

Przedmiotem naszej działalności jest wynajem i zarządzanie nieruchomościami oraz pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Ponadto, świadczymy usługi w zakresie doradztwa gospodarczego, agencji reklamowej, public relations i komunikacji, a także pośredniczymy w sprzedaży miejsca na cele reklamowe.

Niewątpliwym atutem Pasażu 24h jest jego lokalizacja w Jastrzębiu-Zdroju, leżącym na południowym krańcu województwa śląskiego, pomiedzy drogą Katowice-Wisła, a granicą Polski z Republiką Czeską.

Jastrzębie-Zdrój ma bardzo dobrze rozwinięty układ komunikacyjny i sieć dróg, co ułatwia dojazd z każedgo kierunku dróg wlotowych do miasta a następnie Al. Józefa Piłsudskiego można prawie bezpośrednio dotrzeć na parking przed Pasażem 24h.

Silne uprzemysłowienie regionu a w szczególności Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. jako największy pracodawca oraz dynamiczny rozwój sektora usług pozytywnie wpływają zarówno na bieżące funkcjonowanie Pasażu 24h, jak i jego wartość rynkową.

Współpracujący: